Raad van toezicht

    Raad van toezicht

    De Raad van Toezicht bestaat uit vijf leden, die toezicht op het College van Bestuur. Met managementrapportages legt het College van Bestuur verantwoording af over het gevoerde beleid. Zij houden toezicht op het functioneren van de bestuurder en adviseren deze. Zij geven goedkeuring aan de meerjarenbegroting en de strategie voor de langere termijn.

    Samenstelling

    Mevrouw N. Rezwani – Voorzitter

    Hoofdfunctie:

    • Hogeschooldirecteur bij Inholland

    Nevenfuncties:   

    • Gecertificeerd lid van Netwerk Interim Toezichthouder Onderwijs (NITH) (vanaf feb. 2018)
    • Aanvankelijk voorzitter van de Raad van Toezicht U-Centraal te Utrecht (vanaf 2016 tot op heden en vanaf september 2021 lid)
    • Lid RvT bij Partner voor Jeugd in Amsterdam vanaf 1 juli 2023

    Eerste benoeming: 1 januari 2016, herbenoemd op 1 januari 2020
    Reglementair aftredend: 1 januari 2024 (verlengd tot 1 augustus 2024)

    Mevrouw M. Brand

    Hoofdfunctie:

    • Programmamanager Actualisatie Kerndoelen SLO.

    Eerste benoeming: 1 mei 2019, herbenoemd 1 mei 2023
    Reglementair aftredend: 1 mei 2027

    De heer G.L. Schenk – Vicevoorzitter

    Hoofdfunctie:

    • Senior consultant

    Nevenfuncties: 

    • Voorzitter Commissie Bezwaar en Beroep Spaarnesant Haarlem.


    Eerste benoeming: 1 augustus 2018, herbenoemd op 1 augustus 2022
    Reglementair aftredend: 1 augustus 2026

    De heer J.F. Vermeulen

    Hoofdfunctie:

    • Toezichthouder en senior consultant bij publieke instellingen (tot 1 januari 2023 senior director Accountancy Onderwijsgroep bij PwC).

    Nevenfuncties: 

    • Lid RvT Stichting voor Katholiek Primair Onderwijs Amersfoort e.o. te Amersfoort.
    • Voorzitter RvT Scholengemeenschap De Rooi Pannen.
    • Lid RvT Stichting Katholiek Onderwijs Soest-Soesterberg.
    • Lid RvT HZ University of Applied Sciences te Vlissingen.
    • Eigenaar Farmill Financial Consultancy.

    Eerste benoeming: 23 juni 2020, effectief 1 september 2020
    Reglementair aftredend: 23 juni 2024

    De heer D.B. van Woudenberg

    Hoofdfunctie:

    • Wethouder gemeente Capelle aan den IJssel.

    Nevenfuncties: 

    • Vicevoorzitter Recreatieschap (Park) Hitland
    • Lid RvT Junis Kinderopvang.


    Eerste benoeming: 23 juni 2020, herbenoemd 23 juni 2024
    Reglementair aftredend: 23 juni 2028